067-576-36-40
 
Русский   Украинский  
Канал YouTube Мастерской автозвука
Твиттер Мастерской автозвука
RSS Мастерской автозвука
Мастерская автозвука на Google+
Блог про автозвук
Наші крамниці
Каталог
Подбор магнитолПодобрать магнитолу
Подбор акустикиПодобрать акустику
Подбор магнитолЛист магнитол
Огляди товарів
Добавлено: 19.09.2014

Добавлено: 19.08.2014

Добавлено: 07.08.2014

Добавлено: 08.07.2014

Добавлено: 14.05.2014

Шумоізоляційні матеріали
 
У цьому роздiлi товарiв немає

Шумоізоляційні матеріали

Шум, який чути в автомобілі при русі, багатьом власникам цих автомобілів здається звичним і навіть рідним. В автомобілі шумить практично все, працюючий двигун, деталі підвіски, пластик салону та багато іншого.
Усунути всі ці неприємності допоможе якісна шумоізоляція автомобіля.
Джерелом будь-якого шуму є вібрація, відповідно боротьбу з шумом треба починати з віброізоляції всіх поверхонь, що саме по собі вже знизить рівень шуму.
Але все-таки тільки віброізоляції не достатньо, для повної шумоізоляції необхідна обробка шумопоглинаючими і шумоізоляційними матеріалами. Ну і останнє що слід усунути це скрип пластику салону, робиться це наклеюванням в місцях зіткнення панелей спеціального матеріалу - антіскріпа.
Оброблений таким чином автомобіль за рівнем комфорту піднімається на значно більш високий рівень. Крім того, звучання навіть штатної акустики буде на кілька порядків якісніше. При побудові звукової системи більш високого рівня шумоізоляція автомобіля просто необхідна.
Провести таку обробку, можна як звернувшись до професіоналів в області авто шумоізоляції, так і самостійно, використавши, для цього готові комплекти шумоізоляції автомобіля.

Кошик

Виробники
Архів товарів
Обновлено: 17.09.2019 16:44

Карта сайту